Historiansnet Members

Ufuk Adak (Altınbaş Üniversitesi)
Şeyma Afacan (Kırklareli Üniversitesi)
Mehmet Yılmaz Akbulut (İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi)
Halat Akın (Hacettepe Üniversitesi)
Seda Aksoy (Ankara Üniversitesi)
Deniz Armağan Akto (Bilkent Üniversitesi)
Aytek Soner Alpan (Bağımsız)
Bora Altay (Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)
Özge Altunsu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Yasin Arslantaş (Anadolu Üniversitesi)
Seyfullah Aslan (Kırklareli Üniversitesi)
Dilara Avcı (Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi)
Murat Aydın (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Canan Aykent (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı)
Ebru Aykut (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)
Attila E. Aytekin (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Berhan Bağdu (Hacettepe Üniversitesi)
Gülhan Balsoy (İstanbul Bilgi Üniversitesi)
Göksel Baş (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi)
Enes Baş (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Cem Hakan Başaran (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
Tülin Başpınar (Hacettepe Üniversitesi)
Cumhur Bekar (Samsun Üniversitesi)
Ebru Boyar (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Günhan Börekçi (Central European University)
Berrak Burçak (Bilkent Üniversitesi)
Deniz Camus (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Mahmut Halef Cevrioğlu (İzmir Katip Çelebi Üniversitesi)
Marloes Cornelissen (Sabancı Üniversitesi)
Feray Coşkun (Özyeğin Üniversitesi)
Zeynep Gül Erel Çalan (Amasya Üniversitesi)
Özlem Çankaya (Hacettepe Üniversitesi)
Betül Çaya (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Mehmet Ali Çelik (University of California, Davis)
Yağmur Çelik (Bilkent Üniversitesi)
Gizem M. Çiftçi (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Yasemin Çığır (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Pınar Üre Çolak (Bağımsız)
Hasan Çolak (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi)
Eda Çolakoğlu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Eyüp E. Dal (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
N. Işık Demirakın (Institute for Mediterranean Studies, FORTH)
Fahri Dikkaya (TED Üniversitesi)
Erdi Dinç (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Nursel Doğan (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Münevver Elif (Ankara Üniversitesi)
Ece Erdağlı (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Boğaç Ergene (Vermont University)
Seda Erkoç (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi)
Aleyna Ertürk (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Ömer Gezer (Hacettepe Üniversitesi)
Bora Gürdaş (Hacettepe Üniversitesi)
Deniz Gürkan (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi)
İ. Can Hergül (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Nurçin İleri (Forum Transregionale Studien/Humboldt Üniversitesi)
Damla İzmirli (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Eminegül Karababa (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Burak Karakuş (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Ümit Katırancı (Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi)
Elif Keser Kayaalp (Hacettepe Üniversitesi)
Eugenia Kermeli (Hacettepe Üniversitesi)
Çiğdem Kılıçoğlu (Ankara Üniversitesi)
Figen Kıyak (ODTÜ Yayıncılık)
Özgür Kolçak (İstanbul Üniversitesi)
Mehmet Kuru (Sabancı Üniversitesi)
Talha Kuşçuoğlu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Sevinç Küçükoğlu (Bağımsız)
Bedirhan Laçin (İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi)
Behçet Loklar (Trakya Üniversitesi)
Özden Mercan (Hacettepe Üniversitesi)
Milena Methodieva (University of Toronto)
Nida Nebahat Nalçacı (Bilkent Üniversitesi)
Çiğdem Oğuz (Alma Mater Studiorum University of Bologna)
Ebru Onay (Türk Tarih Kurumu)
Kayhan Orbay (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Rumeysa Orhan (SGDD-ASAM)
Hatice Oruç (Ankara Üniversitesi)
Osman Özarslan (Başkent Üniversitesi)
Ece Özbay (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Sena Özbay (Hacettepe Üniversitesi)
Özgen Özcan (Vakıflar Genel Müdürlüğü)
Selda Güner Özden (Hacettepe Üniversitesi)
Oktay Özel (Bağımsız)
Tarık Ahmet Özen (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Abdürrahim Özer (Bilkent Üniversitesi)
Selin Özokcu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Ramazan Pantık (Vakıflar Genel Müdürlüğü)
Hülya Polat (Ankara Büyükşehir Belediyesi)
Ceren Gülser İlikan Rasimoğlu (Acıbadem Üniversitesi)
Onur Sarısal (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Özlem Sert (Hacettepe Üniversitesi)
Şevval Seyfi (Ankara Üniversitesi)
Halit Serkan Simen (European Universty Institute)
Ali Sipahi (Özyeğin Üniversitesi)
Muhsin Soyudoğan (Gaziantep Üniversitesi)
Emine Sökmen (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi)
Cevat Sucu (Samsun Üniversitesi)
Tolga Şahin (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Kahraman Şakul (Necmettin Erbakan Üniversitesi)
Başak Taşyurt (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Selim Tezcan (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi)
Ayça Tiryaki (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Berker Tunçer (Central European University)
Evrim Türkçelik (Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi)
İrem Uslu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Galip Varoğlu (Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi)
Mustafa Altuğ Yayla (Samsun Üniversitesi)
Harun Yeni (TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi)
Sara Nur Yıldız (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Gülay Yılmaz (Akdeniz Üniversitesi)
Levend Yücel (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
Simge Zobu (Orta Doğu Teknik Üniversitesi)

historiansnetwork@gmail.com